Standardní pokoje

Poslední rekonstrukce byla dokončena v březnu 2015. Koupelna s toaletou, sprchou a fénem. K dispozici plochá LCD televize, Wi-Fi internet a telefon.
1 osoba 1 590 Kč
2 osoby 2 190 Kč
3 osoby 2 790 Kč
Přístýlka 650 Kč

V ceně ubytování je snídaně v Amande restaurant a 90 min. vstup do Saunového světa Wine Wellness.

Nezávazná rezervace

Superior pokoje

Moderně vybavené, koupelna s toaletou, sprchou a fénem. Vybrané pokoje jsou klimatizovány. Součástí je plochá LCD televize, minibar, trezor, Wi-Fi internet a telefon.
1 osoba 1 990 Kč 
2 osoby 2 590 Kč
3 osoby
Přístýlka 650 Kč

V ceně ubytování je snídaně v Amande restaurant a 90 min. vstup do Saunového světa Wine Wellness.

Nezávazná rezervace

Mezonetové apartmá

Koupelna s toaletou, vanou a fénem. Manželská postel v patře. K dispozici LCD televize, minibar/lednice, trezor, klimatizace, kávový set, Wi-Fi internet a telefon.
Cena za pokoj (1-2 osoby) 3 190 Kč

V ceně ubytování je snídaně v Amande restaurant a 90 min. vstup do Saunového světa Wine Wellness.

Nezávazná rezervace
Ceny jsou vč. DPH za pokoj/noc se snídaní formou bufetu.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko – zdarma.

Pokoj prosím uvolněte do 10:00. Ke každé strávené noci je pro ubytované zdarma 90 min. vstup do Saunového světa Wine Wellness a snídaně rautovou formou podávané v hotelové Amande restaurant od 7.00 do 10.00 hod.  Parkování ZDARMA přímo před hotelem na monitorovaném hotelovém parkovišti.

Storno podmínky:

Zákazník má právo od smlouvy odstoupit i bez udání důvodu, nejpozději však do 30 dnů před objednaným termínem, výhradně písemnou formou. Při úplném nebo částečném zrušení objednaných služeb z důvodu jiného než z vyšší moci, bude objednavateli účtován stornovací poplatek ve výši: 29 – 15 dnů před nástupem 25%, 14 – 7 dní před nástupem 50%, 6 – 1 den před nástupem 80%, v den nástupu 100%. Stornovací podmínky mohou být sníženy nebo zrušeny při výskytu všeobecně uznávaných objektivních důvodů, úmrtí v rodině, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Všechny tyto skutečnosti doloží zájemce příslušnými doklady do sedmi pracovních dnů po výskytu uvedených objektivních důvodů zprostředkovateli. Pokud je předem vybrána záloha na pobyt, bude použita na úhradu storno poplatku. Pokud výše storno poplatku bude vyšší než záloha, bude storno poplatek doúčtován. Pokud je záloha vyšší než storno poplatek, bude rozdíl vrácen.