Wine Wellness Hotel Centro

Restaurace

Kongres

Pokoje

Wine Wellness

Ubytování ve Wine Wellness Hotelu Centro


Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením o celkové kapacitě 117 lůžek včetně přistýlek.

Konferenční prostory

Konferenční prostory s kapacitou až 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Unikátní Wine Wellness

Ve Wine Wellness Hustopeče naleznete Suchou zónu, která je určena k relaxaci, odpočinku a procedurám jako jsou masáže, peelingy, zábaly a koupele. Dále v Mokré zóně Whirlpool s příjemnou odpočinkovou atmosférou, Finskou saunu, Kneippovu vinařskou stezku se střídajícími se nádržemi se studenou a teplou vodou, solnou vinnou lázeň, která čistí kůži, kamennou bylinkovou lázeň a parní saunu. Nesmíme opomenout také soukromou Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.

Amande Restaurant

Restaurant Amande v sobě spojuje několik unikátních konceptů, které poskytnou vaším smyslům dokonalé zážitky. Obklopeni mandloňovými sady ze 17. století servírujeme vrcholnou gastronomii jižní Moravy s prvky té francouzské. Ne každý ví, že Francouzi zanechali na jižní Moravě nesmazatelnou historickou stopu.

Hotel, okolí, turistické památky a volnočasové aktivity

Při návštěvě Lednicko-valtického areálu doporučujeme navštívit Valtické podzemí, turistické památky UNESCO mezi které patří například Minaret, Janův hrad, Rendez-vous, též zvaný Dianin chrám, zámek Lednice, soustavu tří přehradních vodních nádrží Nové mlýny či Pálavské vrchy, ze všech stran obklopené úrodnými vinicemi. V okolí Hustopečí se nachází také několik cyklostezek, přičemž mezi nejvýznamnější patří Krajem André, Moravská vinná a Modré hory. Přímo v Hustopečích můžete využít také plaveckou halu, letní aquapark nebo náš Centro Club s vinným sklípkem.