TO NEJLEPŠÍ
Z JIŽNÍ MORAVY

Z moravských vinic okolí Hustopečí a Pálavy Vám přinášíme ty nejlepší regionální produkty rozmanité vůně, barvy, jemnosti i síly dohromady. Nyní si je můžete zakoupit pohodlně prostřednictvím internetu s doručením až k Vám domů.

Dárkové poukazy

Přemýšlíte jaký by byl vhodný dárek pro Vaše zaměstnance, rodinu či známé? Již nemusíte! Máme pro Vás ideální řešení! Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku, abyste mohli potěšit Vaše rodinné příslušníky, známé nebo zaměstnance Vaší firmy.

Originální Winelády
a další produkty nejen na snídani

Ochutnejte exkluzivní edici marmelád Wine Wellness! Základní chuť tvoří jemné tóny 80% hroznové šťávy, vybírat však můžete i z několika dalších neotřelých příchutí. Marmelády neobsahují žádné zbytečné konzervanty ani „éčka“ navíc a jsou z produkce naší kuchyně!

Amande Wine Cosmetics

Amande Wine Cosmetics je česká 100% přírodní vinná kosmetika stvořená pro využití ve spa, wellness zařízeních, masážních salonech a lázních, především tam, kde se pěstuje vinná réva a těší se oblibě, avšak i jako rozšiřující nabídka, kde se víno jen ochutnává.

Víno a réva provázejí lidstvo od nepaměti a tyto boží dary poskytují lidem nejen inspiraci, ale i relaxaci. A jelikož se nacházíme v srdci vinařského kraje, Vinoterapie spolu s vinnou kosmetikou se přímo nabízí. Nejlépe terapie působí, pokud je komplexní a proto nestačí víno jen pít. Naopak, víno můžeme vnímat více smysly. Můžeme se nejen podívat na jeho barvu, přivonět a ochutnat, ale lze si na něj i sáhnout a kůží vstřebat zdraví prospěšné látky. U nás ve Wine Wellness jsme ušli pár let, abychom vyzkoumali a potvrdili obsah látek příznivých pro lidský organismus v matolině a matolinovém sirupu. A dostalo se nám pozitivní odpovědi. Pak už byl jen krůček k zakomponování zdraví prospěšných látek do naší kosmetické řady. Vývoj trval téměř tři roky, avšak dospěl k úspěšnému konci.