Pobytové a relaxační balíčky 2017 – ubytování na Pálavě

NÁŠ TIP
image

Rodinná dovolená na Pálavě

Připravili jsme pobytový balíček na míru šitý rodinám s dětmi za ještě příznivější ceny! Pestrý týden si užijí jak milovníci aktivního odpočinku, tak i rodiny preferující „nicnedělání“. Cyklistika, pěší turistika, historie či chvíle oddychu doladěné douškem lahodného vína čekají jen na Vás!

Zobrazit detail balíčku od 4 495 Kč za osobu

Královský košt vín

Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s 300 nejlépe hodnocenými víny jedné z největších soutěží českých a moravských vín. Formou koštu budou 21. října v našem hotelu prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých a moravských vinařů.

Zobrazit detail balíčku od 2 249 Kč za osobu

Královský košt vín
Burčákové slavnosti

Burčákové slavnosti (7. – 10. října 2017)

Víte co jsou to horenská rada, burčáková policie, podzemní vojsko či Burčáková unie? Jakou hodnotu má platidlo zvané Búro? Odpovědi najdete na Burčákových slavnostech v Hustopečích.

Zobrazit detail balíčku od 3 730 Kč za osobu

Víno jako wellness (celoročně)

Vyvážená kombinace vína a relaxace pro ty, kteří se chtějí seznámit s tradicemi jižní Moravy a zároveň si užít příjemné chvíle relaxace. Užijte si vinné procedury a neomezený vstup do „Mokré zóny“ Wine Wellness v otevírací době (saunový svět, Kneippova vinařská stezka, finské vědro, whirlpool…)

Zobrazit detail balíčku od 2 990 Kč za osobu

Celoročně
image
Celoročně
image

Dopřejte své lásce luxus (celoročně)

Ubytování v luxusním mezonetovém apartmá. Kytice růží pro vaši vyvolenou a uvítací láhev sektu na pokoji. Gurmánská 5-chodová večeře snoubená s vínem. Speciální koupel pro dva ve V.I.P. zóně hotelového Wine wellness a další vybrané speciality.

Zobrazit detail balíčku od 3 995 Kč za osobu

Wellness jako víno (celoročně)

…aneb třídenní radovánky plné nevinné relaxace. Jedinečná možnost proložit všední dny nevšedními zážitky. Pobyt je zaměřený na vydatnou relaxaci a odpočinek. Užijte si vinné procedury a neomezený vstup do „Mokré zóny“ Wine Wellness v otevírací době (saunový svět, Kneippova vinařská stezka, finské vědro, whirlpool…)

Zobrazit detail balíčku od 2 990 Kč za osobu

Celoročně
image

Dárkové poukazy

Přemýšlíte jaký by byl vhodný dárek pro Vaše zaměstnance, rodinu či známé? Již nemusíte! Máme pro Vás ideální řešení! Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku, abyste mohli potěšit Vaše rodinné příslušníky, známé nebo zaměstnance Vaší firmy.

Zobrazit dárkové poukazy

Dárkové poukazy