Pobytové a relaxační balíčky 2017 – ubytování na Pálavě

image

Podzimní prázdniny (do 11. 12. 2017)

Už jste pouštěli létajícího draka v mandloňovém sadu? I tak si můžete užít podzimní prázdniny na jihu Moravy. Pobytový balíček pro rodiny s dětmi plný her, zábavy i dobrého jídla.

Zobrazit detail balíčku od 1 908 Kč za osobu

image

Podzimní romance (do 11. 12. 2017)

Pobytový balíček pro páry, kteří si chtějí užít romantiku a odpočinek mezi pestře zbarvenými listy stromů a vinic. Necháte se hýčkat ve wellness, užijete si gurmánskou tříchodovou večeři a večer zakončíte chvilkami u láhve vína, kterou vám přineseme až na pokoj.

Zobrazit detail balíčku od 1 830 Kč za osobu

image

Světový duel vín (25. 11. 2017)

Město Hustopeče již poosmé pořádá Světový duel vín. Exkluzivní vína světa a vybraná vína z České republiky se i letos utkají v pomyslném duelu vín, ovšem vítěze si každý určí sám.

Zobrazit detail balíčku od 1 354 Kč za osobu

image

Zážitkový Silvestr 2017

Přijeďte oslavit konec roku do Hotelu Centro, čeká vás pobyt plný zážitků! Ať už to jsou masáže dle vašeho výběru ve Wine Wellness nebo moravský večer s degustací vína, cimbálovou muzikou i tématickým rautem. Poslední den v roce zakončíte silvestrovskou oslavou s živou kapelou, bohatým rautem a půlnočním ohňostrojem s přípitkem. Přivítejte nový rok na jižní Moravě!

Zobrazit detail balíčku od 5 650 Kč za osobu

Víno jako wellness (celoročně)

Vyvážená kombinace vína a relaxace pro ty, kteří se chtějí seznámit s tradicemi jižní Moravy a zároveň si užít příjemné chvíle relaxace. Užijte si vinné procedury a neomezený vstup do „Mokré zóny“ Wine Wellness v otevírací době (saunový svět, Kneippova vinařská stezka, finské vědro, whirlpool…)

Zobrazit detail balíčku od 2 990 Kč za osobu

Celoročně
image
Celoročně
image

Dopřejte své lásce luxus (celoročně)

Ubytování v luxusním mezonetovém apartmá. Kytice růží pro vaši vyvolenou a uvítací láhev sektu na pokoji. Gurmánská 5-chodová večeře snoubená s vínem. Speciální koupel pro dva ve V.I.P. zóně hotelového Wine wellness a další vybrané speciality.

Zobrazit detail balíčku od 3 995 Kč za osobu

Wellness jako víno (celoročně)

…aneb třídenní radovánky plné nevinné relaxace. Jedinečná možnost proložit všední dny nevšedními zážitky. Pobyt je zaměřený na vydatnou relaxaci a odpočinek. Užijte si vinné procedury a neomezený vstup do „Mokré zóny“ Wine Wellness v otevírací době (saunový svět, Kneippova vinařská stezka, finské vědro, whirlpool…)

Zobrazit detail balíčku od 2 990 Kč za osobu

Celoročně
image

Dárkové poukazy

Přemýšlíte jaký by byl vhodný dárek pro Vaše zaměstnance, rodinu či známé? Již nemusíte! Máme pro Vás ideální řešení! Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku, abyste mohli potěšit Vaše rodinné příslušníky, známé nebo zaměstnance Vaší firmy.

Zobrazit dárkové poukazy

Dárkové poukazy