Team buildingové aktivity

Přímo v prostorách hotelu nabízíme volnočasové aktivity Centro Clubu, kde naleznete tři kuželkové dráhy, kulečník, billiard, fotbálek, šipky. Rádi pro Vás připravíme řízenou degustaci vín pod vedením sommeliéra v hotelovém vinném sklípku, venkovní grilování nebo posezení s cimbálovou muzikou. Využijte také služeb Wine Wellness (saunový svět, whirlpool, Kneippova vinařská stezka, finské vědro) či suchou zónu (nabídka masáží, zábalů, peelingů, koupelí, partnerská VIP zóna). Nabízíme široký výběr teambuildingových aktivit a večerních programů pod vedením profesionální firmy, která jak outdoorový, tak indoorový program připraví vždy na míru.

 

Řízená degustace ve vinném sklípku

Příjemné posezení poskytuje vinný sklípek přímo v prostorech našeho hotelu, s kapacitou 35 osob. Do programu lze zahrnout řízenou degustaci vín pod vedením sommeliéra, tradiční moravské speciality nebo cimbálovou muziku.

Cena na dotaz na sales@centro.cz

V kůži vinaře

Časová náročnost cca 9 hodin

Vyzkoušejte si skutečnou práci vinaře během jediného dne – se zkušeným vinohradníkem je to hračka a zábava zároveň. To vše propojíme se spoustou zábavy a piknikem ve vinicích. Den zakončíme návštěvou vinného sklípku, kdy ochutnáme ta nejlepší vína, která se na vinicích urodila.