Často kladené otázky a naše doporučení


Časté dotazy

Nenašli jste odpověď? Napište nám

Recepce Wine Wellness
+420 602 175 963
spa@centro.cz


Chování v Mokré a Suché zóně Wine Wellness
 1. Návštěvník je povinen dodržet tento provozní řád.
 2. Návštěvník je povinen před vstupem do Wine Wellness vyplnit dotazník o zdravotním stavu, jelikož některé zdravotní obtíže jsou kontraindikací wellness.
 3. Sauny jsou doporučeny pouze zdravým osobám a každý návštěvník je podniká na vlastní zodpovědnost. Osobám, které dosud saunu nenavštěvovaly, se doporučuje konzultace s lékařem.
 4. Vstup do všech prostorů Suché a Mokré zóny je povolen na boso, či v přezůvkách.
 5. Do prostorů Mokré zóny je z hygienického důvodu vstup povolen pouze bez plavek. K zahalení slouží saunovací sukně, či prostěradlo. Je tak z důvodů:
  Plavky jsou určené pouze do 40 stupňů, poté se začnou uvolňovat škodlivé látky (polyamid a lycra) do Vaší kůže a do okolí. V sauně se horkem otevírají kožní póry a plavky působí jako „neopren“ do kterého se vsakuje pot a pod kterým pokožka nemůže volně dýchat.
 6. V celém prostoru platí přísný zákaz kouření, a to včetně odpočinkové zóny.
 7. Do prostorů Mokré zóny je zakázáno přinášet jakékoli skleněné nádoby.
 8. Nápoje a mycí prostředky musí mít návštěvník v plastových obalech.
 9. Pobyt dětí je povolen pouze za dozoru dospělé osoby.
 10. Významným faktorem k uvolnění v saunách je ticho. V sauně i v odpočinkové místnosti se mluví hodně, hlasitost si ale prosím nastavte na šepot, buďte tak ohleduplní jeden ke druhému.
Co je to Kneippova vinařská stezka?

Jsou to nádrže s hodně teplou a hodně studenou vodou, které slouží k úlevě pro Vaše nohy. V těchto nádržích se prošlapuje v kotnících, dokud vydržíte, samo sebou je nutné teplou a studenou vodu střídat a to vše kolem sloupu opleteného vínem, proto můžete jít nekonečně dlouhou stezkou a dopřát pohodlí Vašim nohám.

wine-wellness-17

Co je to Mokrá Zóna?

Mokrá zóna je útulný komplex ve vinném duchu, kde najdete Whirlpool, finskou saunu, dále pak bylinkovou a parní saunu, báječnou solnou lázeň a také Kneippovu vinařskou stezku.

wine-wellness-15

Co je to VIP partnerská místnost?

Je to samostatná velmi příjemná místnost, kde je pár sám soukromě. V této místnosti naleznete odpočinkové vodní lůžko, perličkovou vanu, peelingový stůl, soukromou parní kabinu a sprchu. To vše Vám poslouží k programu, který Vám ušijeme přesně na míru k Vaší relaxaci.

wine-wellness-01

 

Co se nesmí ve Wine Wellness?

Je zakázán vstup pod vlivem alkoholu či psychotropních látek. Je zakázán vstup dětem do 4 let. Není doporučen vstup do finské sauny pro lidi s onemocněním srdce, vysokým krevním tlakem a křečovými žilami či akutní formou jakéhokoli onemocnění provázeného horečkou či nachlazením a stejně tak těhotným ženám.

Co si s sebou vzít do Wine Wellness?

Je dobré si vzít pantofle nebo je možno zakoupit i na naší recepci. My Vás vybavíme osuškou i saunovou sukní. Doporučen je vstup bez plavek a to z hygienických důvodů. Všechny další informace od nás dostanete a taktéž pitný režim je gratis v podobě vody

Dostaneme vínko i ochutnat?

Ano u nás ve Wine Wellness dostanete k některým procedurám i pohárek vínka, konkrétně ke koupeli ve víně či Láskyplnému laškování v lázni, které je populární zvláště pro páry. Dále pak Vám mile rádi víno nabídneme také k odpočinku v odpočinkové místnosti, budete-li chtít. Je ovšem dobré absolvovat svět saun bez alkoholu, tak aby byl pro zdraví opravdu přínosem a nikoli rizikem.

wine-wellness-19

Jak se dostanu do Wine Wellness Hotelu Centro

Wine Wellness je součástí hotelu – podívejte se na Google mapu nebo nás kontaktujte.

Jak si mám vybrat co je pro mne vhodné?

Stačí přijít k nám do Wine Wellness a náš odborně proškolený personál Vám ochotně poradí co je konkrétně pro Vás vhodné a samozřejmě se bude snažit co nejvíce vyhovět Vašim požadavkům.

Je koupel ve víně opravdu ve víně?

Ano koupeme opravdu ve víně, leč ředěném vodou a doplněné ještě jednou ingrediencí. Tato koupel je opravdu skvělým relaxačním a osvěžujícím zážitek nejen pro jednotlivce, ale také páry.

wine-wellness-07

Jsem na wellness poprvé a chci co nejvíce vyzkoušet!

To je krásná myšlenka, ale je dobré vědět, že odpočinek je pro některé velmi zaměstnané lidi náročnou disciplínou a dokáže i unavit. V tomto případě opravdu doporučujeme poradit se co je možné s jakou procedurou smíchat, tak abyste si opravdu odpočali a odjížděli od nás spokojeni.

Proč víno všemi smysly?

Víno se u nás nejen pije, také cítíte jeho rozmanitou vůni, při koupeli vidíte jeho barvu a hmatem, při zábalu či koupeli poznáte jeho jemnost i sílu dohromady.

Proč Wellness jako víno?

Toto je náš slogan, víno máme rádi, je naší domovinou, jsme krajem vinné révy. A proto jsme zatoužili i relaxovat s vínkem. Víno tedy slouží k relaxaci nejen ducha, ale i těla.

Proč Wine Wellnes Hustopeče?

Na počátku stála myšlenka, co dalšího nabídnout klientovi, přišel tedy nápad wellness a když wellness, tak v jakém stylu, či čím se odlišit? A protože jsme v srdci vinařského kraje, v městě vína a mandlí, proto tedy vinný wellness.

Wine Wellness

Ztratili jste něco na hotelu nebo wellness?

Pokud jste něco ve Wine Wellness nebo v Hotelu ztratili, můžete nás kontaktovat. Můžete také přijít osobně a zeptat se přímo na recepci nebo můžete poslat e-mail na info@centro.cz