Wellness procedury

 • Lifting obličeje (30 min.) – 450 Kč NOVINKA
  Manuální lifting obličeje je jemná technika, která redukuje hluboké vrásky a celá tvář poté působí svěže a mladě. Procedura probíhá za použití přírodního arganového oleje.
 • Vinné ošetření rukou (30 min.) – 450 Kč  NOVINKA
  Peeling dlaní a předloktí, s následným zábalem matolinovo-vinným zábalem a jemnou masáží. Dopřejte blaho svým rukám a vyzkoušejte toto hýčkání na způsob parafinových zábalů.
 • Vinná masáž lávovými kameny (70 min.) – 990 Kč
 • Vinná relaxační masáž (30 min) – 550 Kč
 • Vinná relaxační masáž (60 min) – 950 Kč
 • Masáž vonnou svíčkou (30 min) – 650 Kč
 • Masáž vonnou svíčkou (60 min) – 1 150 Kč
 • Reflexní masáž plosek nohou (30 min) – 450 Kč
 • Matolinový tělový peeling z rozdrcených hroznových jader (30 min) – 650 Kč
 • Peeling a zábal s matolinovým sirupem celotělový (60 min) – 850 Kč
 • Uvolňující koupel ve víně pro jednu osobu (35 min) – 650,00 Kč (s matolinovým olejem, tělové mléko matolinové s vinným olejem, sklenka vína)
 • Uvolňující partnerská koupel ve víně pro dvě osoby (60 min) – 850 Kč (s matolinovým olejem, tělové mléko matolinové s vinným olejem, láhev vína, chuťovky)
wellness-05

Ceník Saunového světa:

 • Po-Pá: 15:00 – 17:00 – 140 Kč/90 min.
 • Po-Pá: 17:00 – 22:00 – 190 Kč/90 min.
 • So-Ne: 11:00 – 22:00 – 190 Kč/90 min. (za každých dalších započatých 30 min. + 50 Kč)
 • V ceně je zahrnuto: Saunový svět (Finská sauna, Parní lázeň/Laconium, Bylinková lázeň, Solná lázeň), whirlpool, osuška, saunová sukně, pitný režim.
 • Děti od 4 -12 let, senioři a ZTP – jednorázový vstup 100 Kč

Saunový svět a Whirlpool jen pro Vás

 • 1 – 14 osob: 2 000 Kč/60 min.

Otevírací doba Wine Wellness

Pondělí – Pátek: 15:00 – 22:00

Sobota: 11:00 – 22:00

Neděle: 11:00 – 19:00

Wine Wellness Láskyplné laškování

Tato procedura se odehrává za zavřenými dveřmi, bez přítomnosti terapeuta a je pouze o Vás dvou. K dokonalému prožitku Vám poslouží společná perličková koupel s matolinovo vinným olejem, prohřejete se v soukromé parní kabince a s partnerem si provedete vzájemně peeling dle Peelingového desatera a natřete se matolinovo vinným tělovým mlékem na vyhřívaném peelingovém stole. Poté si můžete odpočinout na vyhřívaném vodním lůžku a občerstvit se lahodnou sklenkou vína, doplněnou chuťovkami.

Partnerská zážitková procedura zahrnuje:

Perličková koupel s matolinovo vinným olejem * Soukromá parní kabinka * Vyhřívaný peelingový stůl * Matolinový tělový peeling z rozdrcených hroznových jader * Tělové mléko matolinové s vinným olejem * Vyhřívané vodní lůžko * Víno či sekt * Drobné pohoštění

Unikátní Wellness terapie
Cena pro pár: 1 350 Kč (90 min.)
Cena pro jednu osobu: 1 150 Kč (90 min.)

Královské (ne)vinné hýčkání pro ženy

Užijte si chvilku jen pro sebe a ponořte se do uvolňující perličkové koupele ve vinné soli. Poté se nechte hýčkat terapeutkou, která Vám ošetří tělo peelingem z rozdrcených hroznových jader, ten odstraní odumřelé zbytky kůže a otevře kožní póry. Následný zábal z matoliny a včelího vosku pak dokonale vyživí a hydratuje Vaši kůži. Relaxaci těla a mysli pak podtrhne jemný peeling obličeje, pleťová vinná maska a závěrečná péče v podobě harmonizační masáže obličeje. A to vše u sklenky dobrého vína. Nechte se hýčkat.

Rituál pro jednu osobu zahrnuje:

Uvolňující perličkovou koupel * Matolinový tělový peeling z rozdrcených hroznových jader * Matolinový zábal s vinným olejem a včelím voskem * Tělové mléko matolinové s vinným olejem * Pleťové ošetření * Vyhřívaný peelingový stůl

Peeling s masáží pro těhotné

Tato procedura je vhodná díky její jemnosti pro nastávající maminky. Výhodou je, že ji můžete absolvovat v jakémkoliv měsíci těhotenství i pokud těhotná nejste. A co Vás čeká a nemine? Nejprve ulehnete na vyhřívané vodní lůžko a poté se necháte hýčkat naší zkušenou terapeutkou, která Vám provede jemný peeling dekoltu a obličeje a poté Vám provede jemnou harmonizační masáž matolinovo vinným olejem. Budete odcházet jako znovuzrozená.

Rituál pro jednu osobu zahrnuje:

Peeling obličeje a dekoltu * Regenerační pleťová maska *  masáž matolinovo – vinným  olejem (ruce, dekolt, obličej * vyhřívané vodní lůžko

Peeling s masáží pro těhotné
Cena pro jednu osobu: 650 Kč (40 min.)
Cena pro jednu osobu: 950 Kč (60 min.)

Vinná detoxikace

Odtsraňte z těla škodliviny pomocí vinné detoxikace. Ta tělo očišťuje, dodává mu hloubkovou regeneraci a zklidňuje mysl. Vinný zábal ve speciální zábalové vaně v kombinaci s vyživující hroznovou maskou obličeje Vašemu tělu tuto kompletní péči poskytne.

Rituál pro jednu osobu zahrnuje:

Matolinový tělový peeling z rozdrcených hroznových jader * Matolinový zábal s vinným olejem a včelím voskem * Pleťové ošetření * Vyhřívané vodní lůžko