Wine Wellness Hustopeče – Unikátní vinné lázně

Virutální 3D prohlídka Wine Wellness

Wine Wellness Hustopeče je v České republice prvním zařízením, jehož hlavní doménu tvoří víno a vinné procedury. Blahodárné účinky vína jsou známé již po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.

Bylo to naprosto báječné. S partnerem jsme nikdy nezažili tak krásné společné chvíle pohody, romantiky a lásky. Děkujeme za všechnu péči a úžasný komfort :-)
Pavlína Kysilková, 9. března 2015

Otevírací doba Wine Wellness

Pondělí – Pátek: 15:00 – 22:00
Sobota: 11:00 – 22:00
Neděle: 11:00 – 19:00

Partnerská a odpočinková zóna

Po průchodu šatnami se dostáváte do první části Wine Wellness, tzv. „Suché zóny“, kde po Vaší pravé ruce naleznete Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů. Následuje masérská místnost s automaticky polohovatelným masérským lehátkem, které zajistí Vaše pohodlí při masáži.

Zobrazit nabídku procedur Wine Wellness

Vítané zpestření procedur nabízí zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje a znásobí účinek použité kosmetiky. Nedílnou součástí „Suché zóny“ je také odpočinková zóna, jejíž atmosféru umocňuje výše stropu a nevídaný pohled na Dům pánů z Vizovic. O patro níže na Vás čeká „Mokrá zóna“ ve které si můžete libovolně vybrat, který druh lákadel vyzkoušíte. Prvním je whirlpool s příjemnou odpočinkovou atmosférou, doladěnou skvostným vitrážním oknem.

Mokrá zóna a saunový svět

Dále následuje „Saunový svět“ se čtyřmi druhy saun, ochlazujícím vědrem či sprchami se závalovým deštěm. Finská sauna voní smrkovým dřevem a je zde teplota 80-95 °C s vlhkostí 3-12%. Kneippova vinařská stezka, se střídajícími se nádržemi se studenou a teplou vodou, výborně napomáhá rekonvalescenci cévního systému dolních končetin. Doporučujeme na odstranění pocitu těžkých nohou či jako prevenci křečových žil. Solná vinná lázeň čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin.

Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody. Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě.

Byla jsem zde s přítelem a byli jsme nadmíru spokojeni. Rádi se budeme vracet. Uvažujeme nyní o dalším krásném pobytu. Personál byl ochotný a vstřícný. Děkujeme!
Jana Mašláňová, 13. února 2015